IDO-UKRAINE
UDB/UMDF

+38 (050) 506 00 11

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ IDO-UKRAINE

Кубок Світу з диско та фрістайлу в Чехії

Завершився Кубок Світу з диско та фрістайлу в Чехії, м. Усті-над-Лабем. Українська Федерація Сучасного танцю щиро вболівала за кожного танцюриста нашої збірної, які достойно представили Україну на цих змаганнях!

Нам є ким пишатись, є над чим працювати і однозначно є куди прагнути, рости та розвиватись!

Наша країна посіла 5 місце в медальному рейтингу!

Енергійно та впевнено вступаємо в новий танцювальний сезон! Зустрінемось незабаром на Odessa Diamond Cup!

 

 

 

 

 

 

Вітаємо всіх та ділимось чудовими результатами:

Анастасія Слободян Кривоногова 1 місце в категорії Дорослі Диско дуети (Eurodance,Тернопіль/Expromt, Харків)
Слободян Анастасія 6 місце в категорії Диско дорослі(Eurodance, Тернопіль)
Анастасія Кривоногова 20 місце в тійже категорії(Expromt, Харків)
Яковлева Вероніка 26 місце (disco solo adult) (Expromt/Харків)
Камишан Анастасія 21 місце (disco solo adult) (Expromt/Харків)
Бурячек Каріна 14 місце в цій же категорії (Успіх/Хмельницький)
Марта Ковальчук 5 місце (juniors)(Eurodance/Тернопіль)
Кужик Божена 14 місце (juniors disco) та 5 місце (disco freestyle) (Eurodance/Тернопіль)
Кривокульська Яна 23 місце (juniors) (Eurodance/Тернопіль)
Михайлів Тетяна 30 місце (juniors)(Eurodance/Тернопіль)
Грицишин Вікторія 30 місце (juniors)(Eurodance/Тернопіль)
Ромашина Ольга 3 місце (juniors disco freestyle)(Експресія/Черкаси)
Огонь Єлизавета(mini kids)-19місце(Успіх/Хмельницький)
Купчинська Марія(mini kids)-13місце(Успіх/Хмельницький)
Огонь Софія(mini kids)-4місце (Успіх/Хмельницький)
Гуменюк Крістіна(children)-25місце(Успіх/Хмельницький)
Козак Анна-Марія(children)-4місце(Успіх/Хмельницький)
Столярчук Варвара(children)- 1місце(Успіх/Хмельницький)
Столярчук Варвара-Огонь Софія( children duo)- 5місце(Успіх/Хмельницький)
Гикавчук Діана(children) 9 місце (Eurodance/Тернопіль)
Салій Катерина (children) 2 місце (Eurodance/Тернопіль)
Олійник Каріна (children) 9 місце(Eurodance/Тернопіль)
Гащин Вікторія 20 місце (children)(Eurodance/Тернопіль)
Каліновська Вікторія 17 місце (children)(Eurodance/Тернопіль)
Шутяк Яна ( children) 5 місце (Eurodance/Тернопіль)
Адаменко Георгій 2 місце ( disco male children) та 5 місце (street show) (Expromt/Харків)
Листця Діана 25 місце (children) (Expromt/Харків)
Лисиця Діана та Адаменко Георгій 3 місце (children disco duo)(Expromt/Харків)
Гащин Вікторія та Салій Катерина 4 місце (children disco duo)(Eurodance/Тернопіль)
Шутяк Яна та Олійник Каріна 8 місце (children disco duo)(Eurodance/Тернопіль)
Введенська Єлизавета та Поліна 9 місце (street show duo)(Expromt/Харків)

Щиро вдячні капітану команди Павлові Бойкові за підтримку та супровід під час змагань.

Наша збірна вкотре довела, що виснажливі тренування приносять бажаний результат. Надзвичайно приємно спостерігати, як конкуренти на танцмайданчиках України стають справжніми друзями та підтримкою одне для одного закордоном, утворюючи команду, яка є істинною гордістю для Федерації.

Щира подяка батькам за їх розуміння, терпіння, підтримку та допомогу!