Українська рада танцю Українська Рада Танцю (УРТ)
Ukrainian Dance Board (UDB)

member of International Dance Organization

Українська федерація сучасного танцю Українська Федерація Сучасного Танцю (УФСТ) - член УРТ
Ukrainian Modern Dance Federation (UMDF) - member of UDB

Ukrainian Open Championship 2 April 2017 TAP

Понеділок, 13 Березня, 2017 14:08
 Запрошуємо всіх степістів взяти участь в Кубку України Ukrainiаn Open Championship, що відбудеться 2 квітня в Києві, в Концерт холлі КНЕУ. Орієнтовно початок о 17.00. Мета Кубку України - перегляд учасників з можливістю відбору у збірну команду України для участі в чемпіонаті Європи 10-11 червня в Празі, Чехія ( в категоріях-де не заповнені квоти від України). Чемпіонат України - відбірковий на чемпіонат світу у Німеччину, Різа (28 листопада-2 грудня) відбудеться в Одесі 24-27 серпня.
Положення на Київ тут.
Інстукція по роботі з он-лайн реєстрацією тут.

Ukrainian Open Championship 2 April 2017

Четвер, 9 Березня, 2017 13:35
 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в Чемпіонаті України і змаганні Ukrainian Open Championship 2017 для солістів і дуетів в джазі, модерні, данс шоу, акробатичному танці, вільному стилі. Положення Перформінг. Також відбудеться Чемпіонат України зі степу в категорії соло дорослі дівчата і фестиваль степу у змішаних тріо, малих групах, формейшинах. Окремий блок - східні танці з категорією живого супроводу на таблі (Віталій Федоров). Положення. Роз"яснення по лігам. 
Інструкція по роботі з он-лайн реєстрацією тут.
S

UKRAINIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2017

П'ятниця, 3 Березня, 2017 20:24
 Запрошуємо всіх взяти участь в мега крутій події Ukrainian Open Championship, що відбудеться в Києві в Спорт комплексі "Меридіан". Чемпіонат України з стріт дисциплін - хіп хоп, джаз фанк, команди Dance Crew. Кубок України - диско, диско фрістайл, слоу. Чемпіонат України з джазу, модерну, балету серед малих груп і формейшинів. Решта категорій - є для всіх вікових категорій і всіх рівнів на Ukrainian Open Championship. Всі деталі - в Положеннях. Положення Disco, Street, Show. Всі учасники повинні мати медичну спортивну страхівку. Всіх учасників ви можете побачити тут. Логін і пароль guest
Звертаємо вашу увагу, що змагання зі Street починаються 25 березня о 08:00 год. On-line реєстрація закривається 14 березня о 24 год. Поспішіть! Не втратьте шанс потрапити у збірну команду України для учаcті в чемпіонатах Європи та світу IDO. До зустрічі.
Інструкція по роботі з онлайн реєстраціяєю тут.


Переводи в ліги. Львів Лідер/Feel the Victory

Вівторок, 28 Лютого, 2017 15:04
 Всі дебютанти, які зайняли 1-ші місця переводяться у початківці. Вітаємо!

Судді Львів-Лідер/Feel the Victory 2017

П'ятниця, 24 Лютого, 2017 09:31

Головний суддя: Бойко Павло м. Тернопіль
Технічний суддя: Коваленко Вікторія м. Черкаси
Performing Arts: 
Базела Дмитро м. Київ, Бойко Павло м.Тернопіль, Вишотравка Людмила м. Київ, Климчук Лілія, Коваленко Вікторія м.Черкаси
Судді диско і слоу: Василіско Станіслав м.Черкаси, Вдовиченко Юрій м.Миколаїв, Гладкова Катерина м.Харків, Головата Любов м.Чернівці, Макогоненко Олександра м.Одеса, Павловська Ілона м. Чернівці, Недільська Світлана м. Тернопіль, Кривоногова Анастасія м. Харків, Москальчук Ольга м. Львів, Кліменко Ольга м. Хмельницький, Сергеєва Катя м. Харків, Пляшечко Віолета м. Черкаси, Кошуля Ольга м. Тернопіль, Омелян Тетяна м. Тернопіль, Черкашина Олена м. Черкаси, Слободян Анастасія м. Тернопіль.
Судді стріт: Василіско Станіслав м.Черкаси, Вдовиченко Юрій м.Миколаїв, Гладкова Катерина м.Харків, Головата Любов м.Чернівці, Кліменко Ольга м.Хмельницький, Краснокуцька Юлія м.Львів, Козинець Наталія м.Київ, Павловська Ілона м.Чернівці, Сергєєва Катерина м.Харків
Технічний суддя: Коваленко Вікторія м.Черкаси,  Недільська Світлана м.Тернопіль


Програма Львів-Лідер/Feel the Victory

Понеділок, 20 Лютого, 2017 10:37
 Початок змагань з розділу Performing Arts о 8.00! Прохання бути без запізнень. 
Часткова програма Performnig Arts тут.  Програма диско і стрітів і частково Performing Arts тут. Програми оновлено у вівторок о 20.30.


© Українська Рада танцю Публікація матеріалів сайта на інших ресурсах може бути здійснена тільки з вказанням офіційного сайту УРТ.Зроблено: "Капітал-Медіа"