Українська рада танцю Українська Рада Танцю (УРТ)
Ukrainian Dance Board (UDB)

member of International Dance Organization

Українська федерація сучасного танцю Українська Федерація Сучасного Танцю (УФСТ) - член УРТ
Ukrainian Modern Dance Federation (UMDF) - member of UDB

IDO WORLD DISCO DANCE CUPS 2017 Sep 21 - 24

Середа, 27 Вересня, 2017 13:02
 21-24 вересня 2017 року в м.У́сті-над-Ла́бем, Чехія відбувся Кубок Світу з Disco Dance і Disco Dance Freestyle.
Наша збірна з диско гідно представила Україну з наступними результатами:
3 місце з 10 
Ромашина Ольга в номінації Disco Dance Freestyle | Solos female | Juniors
місце з 10 Кужик Божена 6 місце з 10 в номінації Disco Dance Freestyle | Solos female | Juniors
місце з 20 Кривоногова Анастасія - Слободян Анастасія в номінації Disco Dance | Duos | Adults
12 місце з 69 Нішонова Каміла в номінації Disco Dance | Solos female | Children
14 місце з 46 Слободян Анастасія в номінації Disco Dance | Solos female | Adults
15 місце з 101 Кужик Божена в номінації Disco Dance | Solos female | Juniors
20 місце з 69 Гащин Вікторія в номінації Disco Dance | Solos female | Children
23 місце з 101 Михайлів Тетяна в номінації Disco Dance | Solos female | Juniors
24 місце з 101 Ромашина Ольга в номінації Disco Dance | Solos female | Juniors
24 місце з 101 Рубинська Олексія в номінації Disco Dance | Solos female | Juniors
31 місце з 46 Кривоногова Анастасія в номінації Disco Dance | Solos female | Adults
32 місце з 39 Ісаєва Катерина - Рубинська Олексія в номінації Disco Dance | Duos | Juniors
46 місце з 46 Арзуманян Анна-Марія в номінації Disco Dance | Solos female | Adults
60 місце з 101 Яковлева Вероніка в номінації Disco Dance | Solos female | Juniors
60 місце з 101 Ісаєва Катерина в номінації Disco Dance | Solos female | Juniors
76 місце з 101 Кривокульська Яна в номінації Disco Dance | Solos female | Juniors
Дякуємо всім танцюристам, їх батькам і тренерам за працю, зусилля та таланти, яких ви докладаєте! Ви наша гордість!


ВІТАННЯ З НОВИМ ТАНЦЮВАЛЬНИМ СЕЗОНОМ!

Неділя, 3 Вересня, 2017 14:42
 Вітаємо вас з початком нового танцювального сезону!
І спершу, ще раз втаємо всіх тренерів, танцюристів та їх батьків, які гідно представили збірну України на міжнародних чемпіонатах IDO. також всіх тих, хто активно позмагався на наших змаганнях в Україні протягом сезону.
Докладаючи всіх зусиль, часу, таланту і важкої праці наші танцюристи змогли показати неймовірні результати не тільки на наших змаганнях, а й на чемпіонатах Європи та Світу з усіх дисциплін! Бажаємо вам ще більших досягнень і нових звершень!
Для вас ми старатимемось ще більше вдосконалюватись, створювати максимально комфортні умови під час наших змагань, забезпечувати високоякісними заходами, найдосвідченішими і найсправедливішими суддями.
Адже, ви - наша гордість, наше натхнення і майбутнє усієї нашої країни! Крім того бажаємо особистого щастя і задоволення від всього, що ви робите.
Календар подій на цей сезон.


Чемпіони України зі степу 2017 року!

Понеділок, 28 Серпня, 2017 15:10
 26 серпня 2017 року відбувся Чемпіонат України зі степу "Odessa Tap Dance Championship", який вперше проводився в м.Одеса.
Чепміонами України зі степу 2017 року стали:
Ступко Альона (NikomoTapStudio, Одеса) в категорії Соло - Діти до 11р.
Павлішина Анастасія (NikomoTapStudio, Одеса) в категорії Соло Дівчата - Юніори
Скіданович Крістіан (NikomoTapStudio, Одеса) в категорії Соло Хлопці - Юніори
Савенко Карина (Ostanin Dance Center, Одеса) в категорії Соло - Дорослі
Чиркова Тетяна (Individual, Київ) в категорії Соло - Дорослі 2
Оліяненко Микола (Ostanin Dance Center, Одеса) в категорії Соло - Сеньйори
Глуха Єлизавета - Ступко Альона (NikomoTapStudio, Одеса) в категорії Дует - Діти до 11р.
Ковалюк Анна - Ямцун Віра (Ostanin Dance Center, Одеса) в категорії Дует - Юніори
Присяжнюк Яна - Дудник Євгенія (Вінниця Степ) в категорії Дует - Дорослі
Lucky Step, Кременчуг в категорії Тріо - Діти до 11р.
NikomoTapStudio, Одеса в категорії Тріо - Юніори
Funky Kids (Ostanin Dance Center, Одеса) в категорії Мала група - Юніори
Everybody (Ostanin Dance Center, Одеса) в категорії Мала група - Дорослі
NikomoTapStudio, Одеса в категорії Мала група - Дорослі 2
NikomoTapStudio, Одеса в категорії Формейшн - Юніори
Ми щиро вітаємо всіх переможців!!! 


IDO Gala World Event 2017

Субота, 5 Серпня, 2017 17:33
 9 грудня 2017 року відбудеться IDO Gala World Event "Best of the Best" 2017!
 IDO запрошує відібраних дорослих чемпіонів із численних танцювальних дисциплін, соло, дуотів, пар, груп та угрупувань з чемпіонату світу в 2016 році, щоб конкурувати за галактичну корону того, щоб бути "Best of the Best" 2017!
 Всього відібрано 17 учасників зі всього Світу.

 І ми щиро вітаємо Останіна Олександра, м.Одеса, який запрошений до участі у цій грандіозній події!!!



«ODESSA TAP DANCE CHAMPIONSHIP - 2017»

Неділя, 9 Липня, 2017 19:38
 Запрошуємо взяти участь у Чемпіонаті України зі степу «ODESSA TAP DANCE  CHAMPIONSHIP - 2017»,
який відбудеться 26 серпня в м.Одеса.
Он-лайн реєстрація триває до 15 серпня (вівторок) до 24:00 год.
Не пропустіть можливість отримати звання Чемпіона України 2017 року та увійти до складу збірної команди України зі степу для участі в Чемпіонаті Світу у м.Різа, Німеччина 28.11.-02.12.2017!!!

Положення тут.



IDO WORLD DISCO DANCE & DISCO FREESTYYLE CHAMPIONSHIPS 2017

Середа, 28 Червня, 2017 08:52
 22-24 червня у місті Хомутові у Чехії проходив Чемпіонат світу з диско та диско фрістайлу і Кубок світу серед міні-кідс. Збірна команда України у складі 33 танцюристів з Одеси, Хмельницька, Черкас, Херсона, Сум, Харкова та Тернополя гідно представила нашу країну на цьому Чемпіонаті. В результаті здобула почесне 5 місце серед 17 країн світу, що говорить про дуже високий рівень підготовки наших дітей. 
Вітаємо :
1 місце з 16  Діти соло хлопці диско- Шумковський Максим Одеса " Prestige Dance", тренер Макогоненко Олександра
2 місце з 2 Дорослі соло хлопці диско фрістайл  Серединський Максим Одеса " Prestige Dance", тренер Макогоненко Олександра
3 місце з 32 Юніори соло дівчата диско фрістайл Шевченко Вероніка Херсон, "Фабрика танцю" тренер Маєвська Тетяна
3 місце з 3 Міні Кідс соло хлопці диско Горобець Данило Хмельницький "Успіх" Тренер Огонь Аня
3 місце з 23 Міні Кідс соло дівчата диско Яричевська Марія Одесса " Prestige Dance" тренер Макогоненко Олександра
3 місце з 5 Міні Кідс малі групи диско Збірна команда Одеса, Хмельницький. 
4 місце з 8 Міні Кідс дуети диско Огонь Софія - Столярчук Варвара Хмельницький "Успіх" тренер Огонь Аня
4 місце з 46 Діти дует диско Шумковський Максим- Мельничук Катерина Одесса " Prestige Dance" тренер Макогоненко Олександра
5 місце з 8 Міні Кідс дуети Рябченко Поліна- Яричевська Марія Одесса " Prestige Dance" тренер Макогоненко Олександра
5 місце з 66 Льовшина Дар'я - Льовшина Єлизавета Одеса  "Prestige Dance" тренер Макогоненко Олександра
6 місце з 91 Діти соло дівчата Олефіренко Софія Херсон "Фабрика танцю" тренер Маєвська Тетяна 
6 місце з 23  Міні Кідс соло дівчата диско Столярчук Варвара Хмельницький "Успіх" Тренер Огонь Аня
7 місце з 91 Діти соло дівчата Єрьоменко Кіра Хмельницький "Успіх" тренер Огонь Аня
7 місце з 32 Дорослі соло хлопці диско Говорун Владислав Суми "Заубер груп" тренер Пономарьова Олена
 
Окремо дякуємо тренерському складу Макогоненко Олександрі, Огонь Ганні, Пономарьовій Олені, Сергеєвій Ользі, Маєвській Тетяні за професійну та сумлінну працю, а також батьківській підтримці , без якої неможлива би була ця поїздка. Чекаємо на нові досягнення.
Наші вітання всій команді!!! Ви - гордість Української Федерації Сучасного Танцю та всієї країни!!!!


© Українська Рада танцю Публікація матеріалів сайта на інших ресурсах може бути здійснена тільки з вказанням офіційного сайту УРТ.



Зроблено: "Капітал-Медіа"