Українська рада танцю Українська Рада Танцю (УРТ)
Ukrainian Dance Board (UDB)

member of International Dance Organization

Українська федерація сучасного танцю Українська Федерація Сучасного Танцю (УФСТ) - член УРТ
Ukrainian Modern Dance Federation (UMDF) - member of UDB

Рішення президії УФСТ від 1 і 2 жовтня 2016 (часткові)

Вівторок, 4 Жовтня, 2016 13:07
 1-2 жовтня в Тернополі відбулося засідання президії УФСТ, на якому було затверджено наступне:
1. Внесені зміни у Положення "Про членство". Дивіться справа в розділі Як стати членом.
2. Затверджено порядок призначення капітана національної збірної команди для участі в чемпіонатах Європи та світу. Див. в розділі Правила.
3. Затверджено суддівські категорії для суддів стріт-дисциплін, що проходили атестацію і отримали право суддівства змагань УРТ/УФСТ на новий танцювальний сезон 2016/2017 років.
1 жовтня відбулися позачергові загальні збори УФСТ, на яких були внесені зміни і доповнення до Статуту (згідно вимог чинного законодавства України) та обрана президія у складі: Бусь Ірена (Львів), Бойко Павло (Тернопіль), Вдовиченко Юрій (Миколаїв), Гавриш Валентина (Вінниця), Коваленко Вікторія (Черкаси), Сухорукова Христина (Львів). Також були обговорені і внесені зміни і доповнення у правила проведення змагань, розглянуті всі поточні питання в основному щодо стріт дисциплін. Обговорювався лист президента IDO Michael Wendt про проведення офіційних чемпіонатів Європи серед студентів ВУЗів на змаганнях ІДО. Наші танцюристи, які навчаються у ВУЗах мають можливість заробляти бали для своїх ВУЗів та отримувати пільги при навчанні згідно Європейського договору між ВУЗами. Деталі - в офісі.

Українська танцювальна Олімпіада 2016

Понеділок, 3 Жовтня, 2016 17:37
 
Положення Show.
Disco.
Street.


Суддівський конгрес УФСТ м. Тернопіль

Субота, 1 Жовтня, 2016 16:54
34 суддів зі всієї України прослуховують конгрес, завтра відбудетяся атестація! Бажаємо усіпішної здачі атестації та підтвердження суддівських категорій!

IDO WORLD Jazz, Modern and Contemporary Championship

Понеділок, 26 Вересня, 2016 19:52
 Зформована збірна команда України для участі в чемпіонаті світу з джазу, модерну і контемпорарі, що відбудеться 24-30 жовтня в м.Вецлар, Німеччина. У склад команди увійшли тільки танцюристи колективу А6, м.Київ (керівник Азарова Анна). Бажаємо успіхів!

Суддівський конгрес і атестація

Понеділок, 19 Вересня, 2016 09:45
 Запрошуємо всіх тренерів і суддів на суддівський конгрес 1-2 жовтня в Тернополі. Мати з собою - тренувальну форму, спеціальне взуття для кожного напрямку танців, блокнот, ручку.
Для суддів УФСТ - обов"язкова атестація для суддівства всіх змагань у новому сезоні 2016/2017 рр. Інформація тут.

Вітання з новим танцювальним сезоном

Четвер, 1 Вересня, 2016 17:37

Шановні тренери і керівники колективів, індивідуальні танцюристи!

Розпочинається новий танцювальний сезон, який обіцяє бути насиченим і цікавим. Попереду – чемпіонати світу та Європи IDO. 

І в першу чергу ми дякуємо всім – тренерам, батькам, дітям, хто в такий складний час їздив і  їздить на Чемпіонати ІДО за кордон, хто брав і бере участь у наших змаганнях.  МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ! Минулий сезон був дуже успішним для нас в диско, степі, диско фрістайлі, джазі, модерні - вітаємо чемпіонів світу, фіналістів чемпіонатів Європи та світу. Вболіваємо за наступні чемпіонати.
Ми постійно вдосконалюємось, і будемо старатись проводити якісні змагання для комфортного відчуття танцюристів, зручності батьків, і основне - адекватної роботи професійного суддівського корпусу для справедливого підтвердження результатів роботи кожного тренера чи керівника клубу.

Бажаємо кожному клубу хорошого нового набору у групи, трудолюбивих відданих танцюристів, розуміючих батьків, вашим сім»ям – миру, добра, любові та злагоди.© Українська Рада танцю Публікація матеріалів сайта на інших ресурсах може бути здійснена тільки з вказанням офіційного сайту УРТ.Зроблено: "Капітал-Медіа"