Українська рада танцю Українська Рада Танцю (УРТ)
Ukrainian Dance Board (UDB)

member of International Dance Organization

Українська федерація сучасного танцю Українська Федерація Сучасного Танцю (УФСТ) - член УРТ
Ukrainian Modern Dance Federation (UMDF) - member of UDB

Українська танцювальна Олімпіада 2016

Понеділок, 3 Жовтня, 2016 17:37
 
Положення Show.
Disco.
Street.


Суддівський конгрес УФСТ м. Тернопіль

Субота, 1 Жовтня, 2016 16:54
34 суддів зі всієї України прослуховують конгрес, завтра відбудетяся атестація! Бажаємо усіпішної здачі атестації та підтвердження суддівських категорій!

IDO WORLD Jazz, Modern and Contemporary Championship

Понеділок, 26 Вересня, 2016 19:52
 Зформована збірна команда України для участі в чемпіонаті світу з джазу, модерну і контемпорарі, що відбудеться 24-30 жовтня в м.Вецлар, Німеччина. У склад команди увійшли тільки танцюристи колективу А6, м.Київ (керівник Азарова Анна). Бажаємо успіхів!

Суддівський конгрес і атестація

Понеділок, 19 Вересня, 2016 09:45
 Запрошуємо всіх тренерів і суддів на суддівський конгрес 1-2 жовтня в Тернополі. Мати з собою - тренувальну форму, спеціальне взуття для кожного напрямку танців, блокнот, ручку.
Для суддів УФСТ - обов"язкова атестація для суддівства всіх змагань у новому сезоні 2016/2017 рр. Інформація тут.

Вітання з новим танцювальним сезоном

Четвер, 1 Вересня, 2016 17:37

Шановні тренери і керівники колективів, індивідуальні танцюристи!

Розпочинається новий танцювальний сезон, який обіцяє бути насиченим і цікавим. Попереду – чемпіонати світу та Європи IDO. 

І в першу чергу ми дякуємо всім – тренерам, батькам, дітям, хто в такий складний час їздив і  їздить на Чемпіонати ІДО за кордон, хто брав і бере участь у наших змаганнях.  МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ! Минулий сезон був дуже успішним для нас в диско, степі, диско фрістайлі, джазі, модерні - вітаємо чемпіонів світу, фіналістів чемпіонатів Європи та світу. Вболіваємо за наступні чемпіонати.
Ми постійно вдосконалюємось, і будемо старатись проводити якісні змагання для комфортного відчуття танцюристів, зручності батьків, і основне - адекватної роботи професійного суддівського корпусу для справедливого підтвердження результатів роботи кожного тренера чи керівника клубу.

Бажаємо кожному клубу хорошого нового набору у групи, трудолюбивих відданих танцюристів, розуміючих батьків, вашим сім»ям – миру, добра, любові та злагоди.


Чемпіонати Європи 2016 року

Понеділок, 30 Травня, 2016 12:12
 Зформована збірна команда для участі в Чемпіонаті Європи зі степу, що відбудеться 8-11 червня в Празі, Чехія, у складі танцюристів з Києва і Одеси: NikomoTap Studio (тренер Остапенко Сергій) і Ostanin Dance Center (тренер Останін Олександр). Капітан команди - Остапенко Сергій (Одеса).
Зформована збірна команда України для участі в чемпіонаті Європи з диско і диско фрістайлу, що відбудеться 18-21 червня в Бохумі, Чехія, у складі: Prestyge dance,Одеса (тренер Макогоненко Олександра), Успіх, Хмельницький (тренер Огонь Ганна), Експресія, Черкаси (тренер Коваленко Вікторія),  Instyle, Дніпропетровськ (тренер Подольська Елеонора), Євроданс, Тернопіль (тренер Кошуля Ольга), танцюристів з Харкова - індивідуальних та з клубів Експромт (тренер Сєргєєва Ольга), GK house (тренер Гладкова Катерина). Капітан команди - Коваленко Вікторія (Черкаси).
Бажаємо всім успіху!
Приймаємо заявки на участь в чемпіонатах світу з джазу, модерну, данс шоу, балету.


© Українська Рада танцю Публікація матеріалів сайта на інших ресурсах може бути здійснена тільки з вказанням офіційного сайту УРТ.Зроблено: "Капітал-Медіа"