Українська рада танцю Українська Рада Танцю (УРТ)
Ukrainian Dance Board (UDB)

member of International Dance Organization

Українська федерація сучасного танцю Українська Федерація Сучасного Танцю (УФСТ) - член УРТ
Ukrainian Modern Dance Federation (UMDF) - member of UDB

Судді Львів-Лідер/Feel the Victory 2017

П'ятниця, 24 Лютого, 2017 09:31

Головний суддя: Бойко Павло м. Тернопіль
Технічний суддя: Коваленко Вікторія м. Черкаси
Performing Arts: 
Базела Дмитро м. Київ, Бойко Павло м.Тернопіль, Вишотравка Людмила м. Київ, Климчук Лілія, Коваленко Вікторія м.Черкаси
Судді диско і слоу: Василіско Станіслав м.Черкаси, Вдовиченко Юрій м.Миколаїв, Гладкова Катерина м.Харків, Головата Любов м.Чернівці, Макогоненко Олександра м.Одеса, Павловська Ілона м. Чернівці, Недільська Світлана м. Тернопіль, Кривоногова Анастасія м. Харків, Москальчук Ольга м. Львів, Кліменко Ольга м. Хмельницький, Сергеєва Катя м. Харків, Пляшечко Віолета м. Черкаси, Кошуля Ольга м. Тернопіль, Омелян Тетяна м. Тернопіль, Черкашина Олена м. Черкаси, Слободян Анастасія м. Тернопіль.
Судді стріт: Василіско Станіслав м.Черкаси, Вдовиченко Юрій м.Миколаїв, Гладкова Катерина м.Харків, Головата Любов м.Чернівці, Кліменко Ольга м.Хмельницький, Краснокуцька Юлія м.Львів, Козинець Наталія м.Київ, Павловська Ілона м.Чернівці, Сергєєва Катерина м.Харків
Технічний суддя: Коваленко Вікторія м.Черкаси,  Недільська Світлана м.Тернопіль


Програма Львів-Лідер/Feel the Victory

Понеділок, 20 Лютого, 2017 10:37
 Початок змагань з розділу Performing Arts о 8.00! Прохання бути без запізнень. 
Часткова програма Performnig Arts тут.  Програма диско і стрітів і частково Performing Arts тут. Програми оновлено у вівторок о 20.30.

Lviv Lider - Feel the Victory 2017

Середа, 8 Лютого, 2017 00:44

Триває он-лайн реєстрація на традиційні змагання у Львові Lviv-Lider-Feel the Victory, що відбудуться 26 лютого в Палаці спорту "Галичина". Подивитись список учасників ви можете тут ввівши логін і пароль guest Учасників у стрітах всх не буде видно, бо багато заповнюють гугл форму і не проходять он-лайн реєстрацію. 
Положення: DISCO, STREET, SHOW


Вітаємо!

Субота, 28 Січня, 2017 11:24
 Вітаємо Остапенка Сергія (м.Одеса), чемпіона Світу з Tap Dance, керівника колективу Nikomo Tap Studio, з народженням донечки!
Нехай росте здорова, щаслива родині на радість!


Інструкція по роботі з он-лайн реєстрацією.

Середа, 11 Січня, 2017 17:58
 Інструкція по роботі з он-лайн реєстрацією тут. Отримуйте логіни і паролі згідно Положень на змагання, заходьте на  http://www.reg-sw.com/. Логін і пароль, щоб подивитись категорії на змагання guest

Lviv Lider - Feel the Victory 2017

Середа, 11 Січня, 2017 17:31
Запрошуємо вас взяти участь в  Кубку України з диско і слоу (положення disco),
Кубку України з хіп хопу і брейкдансу, i street dance fest "Fell the Victory" (положення street) 
Кубку України з Jazz/Lyrical and 
Modern&Contemporary dance та рейтингових змаганнях з інших дисциплін Performing Arts (положення show)Oriental dance festival (положення і додаток), що відбудуться 26 лютого, у неділю у Львові. Новий баскетбольний спорт зал - Палац спорту "Галичина", вул.Керченська 8 (бічна вул.Зелена), спеціально зроблена танцювальна площадка з подіумами для танцюристів, професійне світло і звук.
Звертаємо вашу увагу, що для всіх учасників необхідна спортивна медична страхівка, яку ви можете оформити самостійно або скористатися послугами нашого корпоративного тарифу - 10 грн з особи.
Дзвоніть напряму до Ірини Миколаївни 067 8102502.© Українська Рада танцю Публікація матеріалів сайта на інших ресурсах може бути здійснена тільки з вказанням офіційного сайту УРТ.Зроблено: "Капітал-Медіа"