Українська рада танцю Українська Рада Танцю (УРТ)
Ukrainian Dance Board (UDB)

member of International Dance Organization

Українська федерація сучасного танцю Українська Федерація Сучасного Танцю (УФСТ) - член УРТ
Ukrainian Modern Dance Federation (UMDF) - member of UDB

Диско

П'ятниця, 29 Січня, 2010 10:39
Дивись Правила проведення змагань в розділі Змагання.

Народний танець

П'ятниця, 29 Січня, 2010 11:54

Дивись на сайті ІДО

Історія степу

Понеділок, 18 Січня, 2010 13:11


Степ наряду з фламенко, народною чечіткою (clogging), ірландським hard shoe dance є одним з видів перкусійного танцю (percussion - лат. вистукування). Однак цікаво те що, історія виникнення степу пов"язана перш за все з музичною, а не з танцювальною традицією.  Можливо саме тому, деякі теоретики іноді відносять степ не до танцювального, а до музичного мистецтва.


Тектонік

Понеділок, 18 Січня, 2010 12:57
Тектонік («Tecktonik», інші назви – «tck», «electro dance», «vertigo»), який часто розглядають, як єдиний танцювальний стиль, являє собою сукупність декількох  стилів: Milky Way, Jumpstyle, Hardstyle, Vertigo, Electro  та Tecktonik-mix (стиль мікс).


Крамп

Понеділок, 18 Січня, 2010 13:16
Крампінг або крамп — танець, який походить з хіп-хопу та бейк-дансу. Танцюристи крампу більше взаємодіють один з одним та працюють з вагою партнера. Крампінг – це енергія та сила. У крампі багато різких рухів та нереальна швидкість.© Українська Рада танцю Публікація матеріалів сайта на інших ресурсах може бути здійснена тільки з вказанням офіційного сайту УРТ.Зроблено: "Капітал-Медіа"